Wybory do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej 2019

Lista nr 1

Nasi Kandydaci

Nasze plany

Piotr Liroy-Marzec – lider listy w Wielkopolsce

Liroy, właśc. Piotr Krzysztof Liroy-Marzec, (ur. 12 lipca 1971 w Busku-Zdroju) – polski muzyk, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm VIII kadencji, jeden z liderów Konfederacji.
Za sprawą wydanej w 1995 roku płyty Alboom, sprzedanej w nakładzie przekraczającym 500 tysięcy egzemplarzy, osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego hip-hopu. Kilkukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk. Współpracował z takimi wykonawcami jak Ice-T, Wzgórze Ya-Pa 3, Mieczysław Szcześniak, Art of Beatbox, Borixon, Lionel Richie, Katarzyna Skrzynecka, Kayah czy Michał Urbaniak. 
W 1992 roku ukończył Technikum Budowlane. Pod koniec lat 80. występował jako DJ w klubach i dyskotekach, realizował również wówczas nagrania demonstracyjne. W 1991 roku wyjechał do Francji, gdzie założył zespół Leeroy & The Western Posse, z którym występował również w Niemczech. Po powrocie do Polski w 1992 roku nagrał pierwsze utwory jako P.M. Cool Lee.
22 maja 1995 roku ukazał się pierwszy singel sygnowany pseudonimem Liroy zatytułowany „Scyzoryk”. Kolejnym sukcesem okazał się utwór „Scoobiedoo Ya”.  Nawiązał współpracę z zagranicznymi wykonawcami, zrealizował utwory w Nowym Jorku i Londynie. 
W wyborach parlamentarnych w 2015 roku otrzymał 22 614 głosów, uzyskując mandat posła VIII kadencji. Pracuje w Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, grupach bilateralnych i zespołach parlamentarnych. 
Jest ojcem rodziny, na co dzień opiekuje się swoimi dziećmi.
Nasze plany

Anna Krystowska – numer 2 na liście w Wielkopolsce

Adwokat. Świadczy nieodpłatnie pomoc prawną niezamożnym osobom poszkodowanym przez polski system sądowy. Doświadczenie i kwalifikacje zdobywała m. in. we Włoszech. Od lat zawodowo jest związana z województwem wielkopolskim. Przed Jako ekspert prawny często występuje w mediach krajowych i bierze udział w wielu inicjatywach społecznych.
Nasze plany

Marzena Kardasińska – nr 7 na Podkarpaciu

Pedagog, muzyk, pełnomocnik stowarzyszenia Skuteczni na Podkarpacie. Zaangażowana w pomoc  oraz wsparcie w sprawach pracowniczych i oświatowych. Zainteresowana tematyką polityczno – gospodarczą i społeczną, z zamiłowania inicjatorka wyjątkowych zdarzeń muzycznych dla najmłodszych.  
Chce i potrafi skutecznie służyć innym swoją wiedzą i kompetencjami. W podejmowanych działaniach dąży do tego, aby Obywatele w swojej Ojczyźnie mogli godnie żyć, w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz z dumą i radością mówić, że są mieszkańcami Podkarpacia.
Od urodzenia, rodzinnie i zawodowo związana z województwem podkarpackim. Pochodzi ze Stalowej Woli, gdzie ukończyła studia magisterskie. W Rzeszowie uczyła się w szkole muzycznej II stopnia, była na studiach podyplomowych i rozpoczęła pracę zawodową.
Zwolenniczka jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW). Opowiada się za zwiększaniem aktywności i upodmiotowieniem Obywateli. Propagatorka wolnego wyboru oraz bezpieczeństwa szczepień prewencyjnych. Bezpartyjna.